LogonFace

1.2.6.489
oy
0

Şifreler artık bitti, Windows'a tek bir bakışla giriş yapın

14.7k

Bu uygulamayı oyla

LogonFace bilgisayarınızı üçüncü parti erişiminden korumanıza izin veren bir güvenlik uygulamasıdır. Birisinin şifrenizi kırıp kırmaması ya da farklı güvenlik aşamalarını atlayıp atlamaması önemli değil: bu program bilgisayarınızı sadece yüz tanımlama ile açar, ki bu da diğer insanların bilgisayarınızın hafızasındaki bilgiye erişmesini imkansız kılar.

Yazılımı indirdiğinizde, yapmanız gereken ilk şey yazılımın yüzünüzü tanımasını sağlamak ve bilgisayarınızı açmak için bir şifre girmek. Bu şekilde, yüzünüz tanındığında, şifre otomatik olarak girilir, kısacası yüzünüzü taramak şifreyi girmekle aynı etkiye sahiptir. Artık her seferinde bilgisayarınıza şifre girmenize gerek yok.

LogonFace güvenlik sistemiyle göze çarpar, bu da yüzünüzün fotoğrafını tanıyarak hırsızlık oluşumunu engeller. Buna ek olarak, kimlik belirleme sürecini kolaylaştırmak için sesli mesajları ekleme olanağına da sahiptir. Bunlar yetmezmiş gibi, program çoklu Windows hesaplarını tek bir kullanıcıya bağlar ve birisinin kimliğinizi çalmaya çalışıp çalışmadığını öğrenmenize izin verir.

LogonFace, sisteminizi ekstra güvenli hale getirir ve bilgisayarınızda kayıtlı tüm bilgilere üçüncü istenmeyen şahısların erişimini engeller.
Kısıtlamalar

30 günlük deneme versiyonu

Uptodown X